Najbardziej ocenzurowane w 2014 informacje z dziedziny zdrowia – informacje, o których władza wolałaby, byś o nich zapomniał

Natural News jest amerykańską organizacją założoną przez naukowca Mike Adams’a (autora poniższego artykułu), której kluczową misją jest dostarczanie konsumentom prawdziwych informacji na temat syntetycznych związków chemicznych, metali ciężkich, substancji zakłócających gospodarkę hormonalną i innej chemii, znajdującej się w naszym pożywieniu, lekach, produktach higieny osobistej, dziecięcych zabawkach i innych.

censorship

„Rządowa cenzura chroni Cię przed rzeczywistością.”

Tekst źródłowy: http://www.naturalnews.com/048131_censored_news_2014_alternative_media.html

Tłumaczenie:

Najbardziej ocenzurowane w 2014 informacje z dziedziny zdrowia – informacje, o których władza wolałaby, byś o nich zapomniał.
z dn. 29.12.2014

2014 był rokiem, w którym obserwowaliśmy, jak mainstreamowe media powoli przekształcają się w idealną kopię Ministerstwa Prawdy George’a Orwella (fikcyjne ministerstwo z książki „Rok 1984”, którego zadaniem było nieustanne fałszowanie informacji przekazywanych społeczeństwu), zajmując się przede wszystkim: wyciszaniem historii wskazanych przez Biały Dom, antyzdrowotną propagandą kreowaną przez Centrum Zwalczania i Zapobiegania Chorób (ang. Centers for Disease Control and Prevention, amerykańska agencja rządowa, w skrócie: CDC) oraz finansowanymi przez korporacje kampaniami dezinformującymi.
Ale które z informacji w dziedzinie zdrowia poddano w 2014 największej cenzurze? Odpowiedź znajdziecie w tym artykule. Uznajcie go za krótką listę wydarzeń, o których władza nie chce, byście w ogóle pamiętali, że miały miejsce.
Pamiętajcie: celem mediów głównego nurtu – to jest państwowych i korporacyjnych ustników – nie jest dostarczanie Wam informacji, ale raczej utrzymywanie Was w stanie ignorancji, wobec tego, co naprawdę dzieje się na świecie. Cenzura ważnych wiadomości jest w tym wszystkim kluczowa. Dzięki niej społeczeństwo nie dowiaduje się o prawdziwych wydarzeniach, odkryciach i skandalach, które władza próbuje ukryć.

Historia nr 1. Pracownik (wyżej wspomnianego) CDC przyznaje, że szczepionki mogą powodować autyzm.

W sierpniu 2014, naukowiec wyższego szczebla w CDC, William Thompson, przyznał publicznie, że on i inni naukowcy pracując w tej instytucji świadomie dopuścili się naukowego oszustwa. Zrobili to po to – wyjaśniał Thompson – aby społeczeństwo nie dowiedziało się o naukowych dowodach łączących szczepionki z autyzmem.
W otwartym liście opublikowanym w internecie Thompson napisał:
„Żałuję, że ja i moi współautorzy pominęliśmy statystycznie ważną informację w naszym artykule opublikowanym w 2004 w czasopiśmie Pediatrics. Pominięte dane sugerowały, że w przypadku afrykańskich i amerykańskich mężczyzn, których zaszczepiono szczepionką MMR (szczepionka przeciwko odrze, śwince i różyczce) przed ukończeniem 36 miesiąca życia, zwiększyło się ryzyko wystąpienia autyzmu. A zatem nasz artykuł oparliśmy na wybranych, a nie na wszystkich zebranych informacjach.”
Po tym oświadczeniu, tylko Natural News opublikowało kolejne dwa maile, które jeszcze bardziej obciążały CDC i jej czołowych naukowców i dyrektorów w tej sprawie.
Ta niewiarygodna wprost informacja – o jednym z największych oszustw tej dekady – została zbojkotowana przez wszystkie media z mainstreamu, które następnie bezwstydnie zdecydowały się ją wyciszyć. Do dnia dzisiejszego, ani jedno z mediów głównego nurtu nie opublikowało informacji, że CDC dopuściło się tego naukowego oszustwa.
Niedługo po tym znów przyłapano CDC na kłamstwie. CDC nie mogła się zdecydować, w jaki sposób można zarazić się wirusem Ebola (na swojej stronie publikowała informacje, że Ebolą można, a potem, że nie można zarazić się drogą kropelkową). W ostatnich miesiącach 2014 część amerykańskiego społeczeństwa już wiedziała, że ta agencja kłamie częściej niż mówi prawdę (…) Ale, wracając do tematu, na podstawie tej historii można wysunąć wniosek, że w przyszłości mainstreamowe media będą tuszować kolejne informacje o naukowych oszustwach CDC.

Historia nr 2. Wirus Ebola nadal znajduje się na terytorium Stanów Zjednoczonych.

Kiedy pierwszy pacjent zarażony wirusem Ebola pojawił się w Stanach, mainstreamowe media nadawały o tym na okrągło. 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, regularnie informowały o wynikach testów wszystkich pacjentów w szpitalach na obecność Eboli oraz całodobowo relacjonowały wydarzenia ze szpitala w Dallas.
Jednakże, przygotowując się do wyborów, w których przepowiadano Demokratom totalną klęskę, Biały Dom nakazał mediom: żadnych więcej historii o Eboli.
I, z dnia na dzień, temat Eboli przycichł do zera. W całym kraju, zgodnie z życzeniem rządu federalnego, wszystkie główne media cenzurowały niemalże wszystkie informacje o ewentualnej obecności Eboli w Stanach Zjednoczonych. Oczywiście, nadal relacjonowano wydarzenia z Afryki – która przeciętnemu obywatelowi, z wypranym przez telewizję mózgiem, wydaje się bardzo odległa – ale nie puszczano już żadnych informacji na temat Eboli w Stanach. Ten zakaz trwa do dzisiaj, pomimo faktu, że CDC nadal sprawdza możliwość zarażenia się Ebolą przez 1 400 amerykańskich obywateli.
Oczywiście, tego nie dowiesz się z głównych mediów. Ty w ogóle nie masz się tego dowiedzieć. W zamian usłyszysz absurdalne oświadczenia administracji Obamy, takie jak wypowiedź Rona Klein’a, który powiedział wczoraj, że CDC to „nasz narodowy skarb”! Tak, dobrze słyszałeś: to samo CDC, które spiskuje z firmami farmaceutycznymi, aby podawać toksyczne szczepionki z rtęcią ciężarnym kobietom, jest „naszym narodowym skarbem”, według gadających głów w głównym wydaniu „Wiadomości”. (…)

Historia nr 3. Toksyczne metale ciężkie w proteinach ryżu organicznego.

Z początkiem 2014 uroczyście ogłosiłem otwarcie naszego laboratorium; Natural News Forensic Food Lab, które wyposażone jest m.in. w wysokiej klasy urządzenie analityczne: spektrometr ICP-MS, mogące wykrywać obecność metali ciężkich i minerałów na poziomie 1 ppb (ang. part per billion, 1 ppb oznacza 1 bilionową część całości i wynosi 1 milionową część promila).
Z pomocą chemików, nauczyłem się obsługi tego urządzenia i zacząłem badać zawartość metali ciężkich w pożywieniu, suplementach diety i innych, po czym odkryłem alarmująco wysokie stężenia ołowiu i kadmu w proteinach ryżu importowanego z Chin i wykorzystywanego przez amerykański przemysł produktów naturalnych do sprzedaży pod nazwą „protein nieprzetworzonego ryżu organicznego”.
To była głośna sprawa w alternatywnych mediach, która wywołała larum w przemyśle. Producenci zaczęli gorączkowo szukać innych dostawców tego towaru. Osobiście rozmawiałem z jednym z najpopularniejszych w Północnej Ameryce producentów organicznych protein, który zapewnił mnie o ograniczeniu zawartości metali ciężkich w tym produkcie.
Ta sprawa, której konsekwencje mogą odbić się na zdrowiu wielu konsumentów, została całkowicie zignorowana przez mainstreamowe media. Jak dowiedziałem się później powodem był fakt, że nie chciały one powoływać się na Natural News jako naukową organizację, która badałaby żywność… choć właśnie tym się zajmujemy! Jeśli te same badania przeprowadziłby np. uniwersytet, ich wyniki pojawiłyby się na wszystkich nagłówkach gazet.
Jak widzisz, Natural News nie może być przedstawiany w mediach w dobrym świetle z tej prostej przyczyny, że: nie popieramy zawartości rtęci w szczepionkach, podawania leków psychiatrycznych dzieciom, ukrywania GMO w żywności, wprowadzania toksycznego fluoru do wody pitnej w wodociągach, stosowania toksycznych chemicznych pestycydów w żywności, itd. Media z mainstreamu takich poglądów nie akceptują, ponieważ kontrolują je korporacje, a zatem ich informacje są w niemalże 100% dyktowane albo korporacyjnym albo rządowym interesem. Ten interes pokrywa się prawie w 100% z chemicznym truciem populacji – truciem, który ogłupia ludzi do tak niskiego poziomu IQ, że oglądają oni CNN czy MSNBC wierząc, że są to prawdziwe wiadomości.

Historia nr 4. Szczepionki z celowo wprowadzonymi środkami sterylizującymi.

Kolejna informacja, przemilczana przez mainstreamowe media. Stowarzyszenie Kenya Catholic Doctors Association odkryło, że 2,3 miliona kobiet w Kenii zostało zaszczepionych przez UNICEF i Światową Organizację Zdrowia szczepionkami przeciwko tężcowi, które zawierały środki sterylizujące.
„Wysłaliśmy sześć próbek z różnych laboratoriów w Kenii do laboratoriów w Południowej Afryce. Okazało się, że zawierają one antygen HCG” – powiedział dr Muhame Ngare z Mercy Medical Centre w Nairobi – „Wszystkie one zawierały HCG”.
W jednym z moich wcześniejszych artykułów pisałem, że: „HCG jest substancją chemiczną stosowaną do sterylizacji i opracowaną przez Światową Organizację Zdrowia. Po wstrzyknięciu do ciała młodej kobiety, w przypadku zajścia przez nią w ciążę wywołuje poronienie, z powodu odpowiedzi przeciwciał ciała tej kobiety na HCG. Działa nawet przez 3 lata. Dr Ngare wyjaśniał: „…ta kampania Światowej Organizacji Zdrowia nie miała na celu zwalczenia tężca u noworodków. To była świetnie przemyślana, przeprowadzona na dużą skalę sterylizacja mas, która wykorzystała do tego celu szczepionkę do regulacji płodności.”
Amerykańskie mainstreamowe media nawet półgębkiem nie wspomniały o tej ludobójczej kampanii szczepionkowej. Informację tę całkowicie przemilczano, podobnie jak inną dotyczącą szczepionki przeciwko grypie, która we Włoszech zabiła 13 osób.
(Cały artykuł na ten temat można znaleźć pod adresem: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/masowa-sterylizacja-przy-uzyciu-szczepionki-przeciw-tezcowi-2014-12)

Podsumowując, istnieją trzy rzeczy, które powinieneś wiedzieć o mainstreamowych mediach:
1. Media te są całkowicie posłuszne rządowi federalnemu. Cokolwiek Biały Dom powie, by te media zrobiły, one posłusznie i ślepo to zrobią.
2. Media te są całkowicie pozbawione prawdziwego dziennikarstwa. Kiedy prasa czuje się zobowiązana wobec rządu, to nie będzie publikować informacji, które być może leżą w interesie publicznym, ale nie w interesie Białego Domu. To nie są już „wolne media”, to są usta establishmentu.
3. Celem tych mediów jest kształtowanie świadomości społeczeństwa, a nie jego informowanie. One funkcjonują jak magicy, którzy upewniają się, że patrzysz w danym kierunku, podczas gdy nie widzisz tego co dzieje się poza zasięgiem Twojej uwagi. Jak tylko szczepionki przeciw Eboli zostaną dopuszczone do obrotu, media ruszą ze swoją kampanią, pełną przerażających historii o Eboli, która będzie miała tylko jeden cel – zaszczepienie nas wszystkich.

Powyższa lista wyjaśnia, dlaczego tak wielu ludzi odchodzi od mediów głównego nurtu i zaczyna szukać informacji w mediach alternatywnych, których Biały Dom i CDC nie kontrolują. Jeśli chcesz znać prawdę o chorobach, nie wierz w nic co widzisz lub czytasz w mainstreamie. Prawie 100% tych informacji to propaganda CDC.

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s