Czy zabawy w Pana Boga sprowadzą głód na naszą planetę?

Chemtrails, czyli po polsku: smugi chemiczne, są to aerozole zawierające różnego rodzaju chemikalia wprowadzane do atmosfery m.in. przez samoloty. Najbardziej typowe to smugi z odrzutowców, które wiszą na naszym niebie całymi godzinami, stopniowo rozmywając się i tworząc mgłę, zza której próbuje przebić się słońce.
Wielu ludzi nie dopuszcza do siebie możliwości ich istnienia, tłumacząc, że ruch lotniczy w dzisiejszych czasach jest większy, a odrzutowce zawsze pozostawiały za sobą smugi. Niestety, obserwacje na całym świecie potwierdzają, że to nie za samolotami pasażerskimi, ale przede wszystkim za wojskowymi ciągną się w nieskończoność białe ogony, które, w przeciwieństwie do typowej smugi kondensacyjnej, nie znikają po dwóch minutach.
chemtrails2

Tym, którzy nie wierzą w istnienie jakichkolwiek smug chemicznych, a raczej powtarzają jak mantrę za Wikipedią, że „chemtrails to teoria spiskowa” polecam poniższy film, który przedstawia wystąpienie Rosalind Peterson na konferencji ONZ ws. zmian klimatycznych. Pani Peterson przytacza w nim fakty dotyczące programów modyfikacji pogody i eksperymentów z jonosferą, które naukowcy mogą obserwować właśnie dzięki długo utrzymującym się na naszym niebie smugom. W swoim przemówieniu opiera się ona na oficjalnych amerykańskich dokumentach rządowych twierdząc, że te programy i eksperymenty odbywają się na całym świecie i negatywnie wpływają na rozwój roślin – także uprawnych. Choćby z tego powodu każdy z nas: rolnik, właściciel przydomowego ogródka czy działki oraz zwykły konsument produktów spożywczych w hipermarkecie powinien zacząć szukać informacji na ten temat i, przede wszystkim, spojrzeć w górę.
Przerażającym jest fakt, że ww. konferencja odbyła się w 2007r., a nad naszymi głowami nie wstrzymano, a raczej zintensyfikowano ruch samolotów pozostawiających za sobą długie ogony. Coraz częściej też obserwujemy nietypowe formacje chmur i zorze, które z naturą nie mają nic wspólnego.

Film jest krótki – trwa tylko 15 minut – warto poświęcić ten czas, byśmy za chwilę nie obudzili się za chwilę „z ręką w nocniku”…
Tytuł filmu na youtube, na wypadek gdyby poniższy link nie zadziałał: „Chemtrails – droga do samozagłady”.

Reklama

6 uwag do wpisu “Czy zabawy w Pana Boga sprowadzą głód na naszą planetę?

 1. a co to był za film, jeśli można spytać?:)
  u nas to samo… grunt to się starać tym nie przejmować i wszelkimi możliwymi sposobami spróbować z tym walczyć, co czasem jest trudne, niestety.

  Polubienie

 2. KS, mówiłam o twoim filmie ;)

  Nie mogę się tym nie przejmować, bo kocham słońce, a od bardzo wielu lat jest go jak na lekarstwo, „dzięki” opryskom właśnie .. Jak widzę te ciągnące się przez całe niebo smugi i wiecznie zamglone niebo, razem ze srajlocikami w akcji, to mnie strzela, to jest ZBRODNIA i powinna zostać rozliczona. A zdaję sobie sprawę, że nawet na zaprzestanie tego procederu w najbliższej przyszłości nie mamy co liczyć, głównie za sprawą lemingozy pospolitej większości mieszkańców naszego globu, dla których problem albo w ogóle nie istnieje (99,9% ludzi w ogóle tego nie zauważa!), albo to „normalne” smugi kondensacyjne.. Na jakim świecie my żyjemy :(

  Polubienie

 3. A ja mam parę pytań, które zawsze zadaję wierzącym w chemtrails i nigdy nie otrzymuję konkretnej odpowiedzi. Może tutaj bardziej mi się poszczęści.

  1. Dlaczego Waszym zdaniem zwykłe smugi kondensacyjne nie mogą utrzymywać się na niebie dłużej niż 2 minuty? Czy stoi za tym jakieś prawo fizyczne? Jeśli tak, to dlaczego to prawo nie dotyczy zwykłych chmur, które przecież są takim samym efektem kondensacji pary wodnej co zwykłe smugi kondensacyjne.

  2. Dlaczego uważacie, że trwałe smugi na niebie są zjawiskiem stosunkowo nowym, chociaż nie trzeba wiele wysiłku, żeby znaleźć w internecie liczne publikacje i zdjęcia sprzed wielu lat (nawet sprzed II wojny światowej) pokazujące, że występują one od dawna? Starsi mogą nawet odwołać się do swojej pamięci, jeśli tylko interesowali się lotnictwem. Sam pamiętam z końca lat 80. niebo pocięte trwałymi smugami kondensacyjnymi. Czy według Was oznacza to, że chemiczne opryski prowadzono już w czasach PRL?

  3. Dlaczego tak popularna wśród wierzących w chemtrails jest teza, że opryski są prowadzone przez wojskowe nieoznakowane samoloty, skoro każdy może sam łatwo się przekonać, że trwałe smugi są pozostawiane przez zwykłe samoloty rejsowe cywilnych linii pasażerskich takich jak LOT, Lufthansa, Air France itp. Czy to dlatego, że łykacie z Youtube wszystko, co pasuje do Waszych wyobrażeń i wolicie nie sprawdzać jak jest naprawdę?

  Pozdrawiam serdecznie,

  Henryk Suchogórski

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s