NIE DLA 5G! – Napisz do posła!

Organizujemy akcję wysyłania do posłów maili. Temat: zagrożenia, jakie niesie za sobą technologia 5G oraz plany Ministerstwa Cyfryzacji dotyczące m.in. 100-krotnego podwyższenia norm dopuszczalnego promieniowania elektromagnetycznego.

E-mail

Poniżej znajdziecie treść maila:
MAIL DO POSŁÓW (1)
który należy podpisać i dodać mu tytuł (np. „Zagrożenia związane z rozwojem technologii komórkowych w Polsce (5G)” lub inny, taki który Wam pasuje).

Do maila należy załączyć 2 opinie do projektu ustawy Ministerstwa Cyfryzacji (planującego ww. złagodzenie norm):
2) OPINIA GRUPY POLSKIE NIE DLA 5G (2)
3) OPINIA STOWARZYSZENIA NASZE BIELANY (3)

Z uwagi na to, iż nie da się za jednym razem wysłać powyższego maila do wszystkich posłów, należy go wysłać do 6-ciu kolejnych grup adresowych:
4) MAILE DO POSŁÓW (6 GRUP) (4)

Pamiętajcie, liczy się każdy e-mail, wysłany przez każdego z Was.
Posłowie, podobnie jak większość naszego społeczeństwa, nie mają pojęcia o technologii 5G i szkodliwości sztucznego promieniowania elektromagnetycznego. Chcemy przekazać im informacje, które zapewne do nich nie docierają, a już z pewnością nie z mediów głównego nurtu.
Kto z Was ma taką możliwość, niech pójdzie do biura poselskiego osobiście i tam złoży treść maila w formie pisma (koniecznie poproście wtedy o potwierdzenie jego wpływu). Kto takiej możliwości nie ma, niech wyśle maila. Wiedzcie, że im będzie nas więcej tym trudniej będzie posłom się wytłumaczyć, dlaczego pozostali obojętni wobec zgłaszanych im obaw. I dlaczego nie dowiedzieli się więcej na temat zagrożeń, które dotyczą także ich samych…

Liczymy na Was!

Reklama

3 uwagi do wpisu “NIE DLA 5G! – Napisz do posła!

 1. Witam; Komentarz będzie krótki. Psy szczekają, a karawana idzie dalej. Czyli decyzje dawno już zapadły, i w ich sprawie nikt się nie będzie pytał motłochu co oni maja robić. Powinno to dotrzeć do większości. Uczcie się na błędach historii. Przecież to już przerabialiśmy nie tak dawno. Czyżby amnezja? Chcecie się kopać z koniem?Wybór należy do was. A pro-po posłowie. To że noszą polskie nazwisko, to nie koniecznie są polakami. Czy jak niedźwiedź urodzi się w chlewiku, to jest świnią?Miłego dnia.

  Polubienie

  • Tomaszu, celem wysłania tego maila nie jest to, by nagle wszyscy posłowie się obudzili i zaczęli walczyć z elektrosmogiem (choć to by mogło być wspaniałe:)). Bardziej to, by dać im znać, że społeczeństwo zna zagrożenia związane ze sztucznym promieniowaniem elektromagnetycznym i że jeśli chcą zadbać o swoich wyborców, to muszą wziąć to pod uwagę. Czy wezmą? nie wiem, ale próbować trzeba. Pozdrawiam:)

   Polubienie

   • To prawda próbować można. ale jeśli większość z nich, nosi tylko polskie nazwisko. To czy sądzisz że będą chcieli kogokolwiek słuchać? Raz wybrani w zasadzie nie muszą się już o nic martwić. Przecież oni się wybierają tylko miedzy sobą. Smutne ale prawdziwe, Ja tylko mam takie podejrzenie, że 5G = przebiegunowanie ziemi, o którym się nie wspomina nigdzie. Ale to jest tylko taka sugestia, która może mieć coś na rzeczy. Jak zaczną ludzie padać od 5-G. to wtedy je zdemontują, albo wyłączą. Ale prawdziwa przyczyna jest gdzie indziej. Co by się działo, jakby ludzie wiedzieli o przebiegunowaniu, bieguna Północnego.Pozdrawiam.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s