POLSKIE NIE DLA 5G! – Skontaktuj się z Twoim kandydatem na europosła!

Zorganizowaliśmy akcję pisania maili do kandydatów na europosłów.
Do tych osób, do których udało nam się znaleźć namiary kontaktowe (co wcale nie było takie proste) wysłaliśmy apel o załączonej treści:

Treść pisma do kandydatów na europosłów.

wraz z załącznikami:
Zał. 3 OPINIA GRUPY POLSKIE NIE DLA 5G
Zał. 4 OPINIA STOWARZYSZENIA NASZE BIELANY

podpisując się jako członkowie Komisji Sterującej Koalicji Polska Wolna od 5G.

Wiadomość udało nam się wysłać do ponad 500 kandydatów na europosłów (dla tylu znaleźliśmy namiary kontaktowe) oraz do wszystkich komitetów wyborczych. W załączeniu lista wszystkich kandydatów z podziałem na siedziby okręgów wyborczych i informacją, czy udało się nam z nimi skontaktować:

Kandydaci – podział na okręgi

Gorąco Was zachęcam, byście i Wy wzięli udział w tej akcji, albo próbując się skontaktować z tymi, do których my nie zdołaliśmy dotrzeć, albo docierając do tych, którzy mieli okazję z tematem technologii 5G się zapoznać, ale jeszcze tego nie zrobili.  Nacisk wyborców z regionu wyborczego danego kandydata jest najskuteczniejszy.
Pamiętajcie,  wybory już za 3 tygodnie! Dla nich liczy się każdy głos! Wasz głos!

6861702519_e6255315f3_o

Reklama

2 uwagi do wpisu “POLSKIE NIE DLA 5G! – Skontaktuj się z Twoim kandydatem na europosła!

  1. Witam; Oczywiście jestem przeciwny 5G-. I ze sporą ilością materiału się zapoznałem w tym temacie. To co się dzieje jest porażające. Według mnie jest to akcja zaplanowana już dawno temu. Wieże komunikacyjne pracują w tej technologii, i tylko kwestią czasu jest jak to się rozprzestrzeni. Prawdę mówiąc nasze szanse są marne, decyzje już zapadły, i co najwyżej mogą zostać troszkę przesunięte w czasie. Jedyną radą jest utworzenie przepisu ,który by pozwalał usunąć polityka po wyborach. Takiego przepisu nie wprowadzą. Bo to byłby dla nich koniec. Świadomość ludzi jest na bardzo niskim poziomie, to już nie są ludzie, to są „Bio-Roboty.” W tym momencie politycy nam mogą wszystko obiecać; nawet gruszki na wierzbie. A po wybraniu, możemy ich cmoknąć. Czyli do zobaczenia za cztery lata. Jak my dożyjemy, i nie zapomnimy, to możemy się upomnieć, z bardzo mizernym skutkiem. Oni są przyzwyczajeni do protestów. tam jest potrzebna inna metoda. Nie mogę napisać jaka. Smutno jest mnie na duszy, jak widzę co się dzieje. W ocenzurowanym internecie niewiele się mówi na te tematy. Wszystko jest wycinane. Chyba że to jest niszowa strona. To znowu tego nikt nie czyta. Kółko się zamknęło. Pozdrawiam.

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s